masterskazzok (masterskazzok) wrote,
masterskazzok
masterskazzok

Take Shelter (2011)

Один з кращих фільмів знятих на базисі дихотомії реальності та її сприйняття. І хоча Майклу Шеннону дістався той самий типаж людини, що й в Підпільній імперії, він в нього й цього разу вдався.

Це історія людини, що потроху втрачає здоровий глузд. Принаймі в очах оточуючих, своєї родини й, головне, самого себе. Виною цьому є жахи, що переслідують ночами, фантомна біль в, уражених під час снів, кінцівках і грім серед ясного неба.

А, найголовніше, його гнітить відчуття величезної катастрофи, що суне на них усіх. І думки про матір, що друге десятиліття перебуває в психіатричній лікарні з діагнозом шизофренія.

Він справжній чоловік, а тому п'є пігулки, працює, відвідує консультанта та відновлює й модернізує старе укриття від бурі, що ржавіло й пилилося на задньому подвір'ї. Та чи спасе воно, пофарбоване, його від маслянистого дощу й дивно літаючої зграї птиць - покаже лиш час.

По картинці, емоціям, ситуаціям, розвитку персонажів і грі акторім - 10 з 10-ти. Відмінно.

Є в озвучці від Омікрон на Гуртом.ком : http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=39968
Tags: by Бесс, фильмы
Subscribe

 • (no subject)

  Расскажи мне как переворачиешься, хотя бы, с боку на бок. Без боли. Без шуток. Теперь я содержу дыру. В прямом смысле. За взятие костного мозга. По…

 • Обновление ubuntu / xubuntu / *ubuntu руками через консоль...

  Обновиться: sudo apt-get update sudo apt-get upgrate sudo apt-get dist-upgrate Обновить ядро менеджера и проапгредиться: sudo apt-get install…

 • (no subject)

  Бырым-бырым.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments